Каховський фермер допоміг особам з інвалідністю з Нової Каховки

Нещодавно у Новій Каховці громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, які знаходяться на обслуговуванні в міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) отримали гуманітарну допомогу у вигляді овочів.

Про це редакції Online НК повідомила директор Центру Людмила Логвінова.

11 грудня 2020 року завдяки домовленості міського голови Володимира Коваленка з головою ФГ «Дніпро» Каховського району Борисом Альошиним підопічні центру були забезпечені овочевою продукцією – пекінською капустою та морквою у загальній кількості 600 кг.

Для немічних пенсіонерів, які не мають можливості самостійно пересуватись, забезпечення овочевою продукцією здійснювалось через соціальних робітників територіального центру, які робили доставку за адресою проживання, а хто мав змогу, підходили самостійно.

Завдяки небайдужості та чуйності таких людей як Альошин Борис Борисович здійснюється неоціненна допомога. Територіальний центр дякує йому за постійну підтримку тих, хто її найбільше потребує.

Велика вдячність керівнику КП «Міський ринок» Сергію Євстратову за надану допомогу у забезпеченні транспортом для привозу овочевої продукції.

Враховуючи скрутне матеріальне становище малозабезпечених громадян, а це, перш за все, особи з інвалідністю, одинокі люди літнього віку, допомога овочевою продукцією стала дуже вчасною і доречною.

Та найголовніше є те, що ці люди відчувають турботу і піклування, радість від спілкування, добре слово, і це додає їм настрою. А така увага сприяє їх активному довголіттю.