Фонд соціального страхування оплачує реабілітаційне лікування застрахованих осіб в умовах санаторно-курортних закладів

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-ХІV (далі – Закон № 1105) право на забезпечення реабілітаційним лікуванням в умовах санаторно-курортних закладів мають застраховані особи – це фізичні особи, які перебувають в офіційних трудових відносинах з роботодавцем.

Про це редакції Online НК повідомили у Новокаховському відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області.

Направленню підлягають застраховані особи, які були госпіталізовані та знаходяться на стаціонарному лікуванні з приводу захворювання або травми з відкритим листком непрацездатності.

Перелік захворювань і травм, які дають підставу для продовження доліковування в умовах санаторно-курортного закладу, визначений постановою правління Фонду соціального страхування України від 13.07.2017 № 39.

Перелік санаторіїв знаходиться на сайті Фонду www.fssu.gov.ua із зазначенням адреси та профілю лікування. Показання визначається лікуючим лікарем та затверджується ЛКК (лікарсько-консультативною комісією).

Пацієнт сам обирає санаторно-курортний заклад для проходження лікування.
Оформленням документів та роботу з санаторієм здійснюють працівники Фонду.

У разі наявності питань або потреби в консультації, застраховані особи можуть звертатись до Новокаховського відділення управління виконавчої дирекції ФССУ в Херсонській області або за телефоном +3805549-42211.

Забезпечення санаторно-курортними путівками за іншими підставами деяких категорій громадян можливе структурними підрозділами з питань соціального захисту населення.