Фріз направила до СБУ депутатський запит щодо розслідування діяльності помічника Зеленського Єрмака

Колишня очільниця міністерства ветеранів, народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Ірина Фріз направила депутатський запит на Голову СБУ щодо необхідності здійснити всебічне розслідування діяльності помічника Президента України Андрія Єрмака.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у мережі Facebook, передає Prm.ua.

Політик наголосила, що пан Єрмак вводив в оману наших міжнародних партнерів, чим не лише сколихнув світову спільноту, але й створив підстави для підриву довіри до України на міжнародній арен.

“Його дії та використання ним у своїй риториці вочевидь прокремлівських месседжів в той час, коли наша держава дає мужню відсіч російському агресору, можуть розцінюватись як такі, що підпадають під ознаки діяння, визначеного статтею 111 КК України, – державна зрада”, – завила Ірина Фріз.

Народний депутат в своєму депутатському зверненні закликала СБУ провести повну перевірку особи Єрмака Андрія Борисовича та можливість зв’язку такої особи з політично зацікавленими представниками Російської Федерації як держави-агресора. А також провести відповідну перевірку по факту вчинення Єрмаком А.Б. діяння, що за своїм характером несе загрозу державному суверенітету, національній безпеці, конституційному ладу та територіальній цілісності України, з подальшим притягненням такої особи до кримінальної відповідальності.

“Отримуючи певну посаду та стаючи публічною персоною, ми водночас беремо на себе немалу відповідальність за свої подальші дії, вчинки, слова, які з моменту отримання посади вже виносяться на загал суспільства та отримують певну «питому вагу». Брехня Андрія Єрмака не може залишитися безкарною, а особа, яка дискредитує Україну, не має жодного морального права обіймати посаду помічника Президента України”, – наголосила народний депутат.

“Тож чекаємо на відповідь та відповідні заходи реагування з боку СБУ”, – написала Ірина Фріз.

 

Поділіться цим:
Останні новини:  
    Google-реклама:  
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial