До юних футболістів Херсонщини завітав перший віце-президент Української асоціації футболу Анатолій Дем’яненко

Сьогодні, 1 жовтня, у Горностаївці та Великій Лепетисі відбулися футбольні уроки, на які завітав відомий український футболіст та тренер, перший віце-президент Української асоціації футболу Анатолій Дем’яненко.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на сторінку Сергія Козира в соціальній мережі.

“Кожній громаді – сучасний спортивний майданчик! Таку ціль на найближчі два роки поставив Президент України Володимир Зеленський.
Над створенням гідних умов для фізичної активності громадян та популяризації здорового способу життя працюємо і на Херсонщині. Наразі в області триває футбольний тиждень, під час якого у громадах проходять відкриті уроки футболу за участі відомих спортсменів.
Такий «Фестиваль Чемпіонів» відбувся сьогодні у Горностаївці та Великій Летеписі. Я мав змогу бачити очі дітей – вони світилися від щастя та емоцій. А це багато про що говорить.
Справжнім подарунком для майбутніх футболістів став візит відомого українського футболіста та тренера, першого віце-президента Української асоціації футболу Анатолія Дем’яненко.
Я твердо знаю, спорт має бути доступним для всіх, а великі результати починаються з маленьких кроків. До розбудови здорової та спортивної області команда Президента на Херсонщині підходить комплексно й системно. За останні два роки в рамках «Великого будівництва» споруджені нові сучасні стадіони та спортивні майданчики, нині – ведеться будівництво Центру Олімпійських видів спорту Н2О у Новій Каховці. І це лише початок.
Великому футболу на Херсонщині – бути!”, повідомив Сергій Козир, кандидат в народні депутати по 184 виборчому окрузі.