Геннадій Лагута: ЦВК зареєструвала двох моїх клонів, які є «закінченими наркоманами»

Кандидат у народні депутати від Партії «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Геннадій Лагута, який балотуєть на проміжних виборах по 184 округу Херсонщини, вважає, що людей хочуть позбавити чесного вибору.

Про це він повідомляє на особистій сторінці у Фейсбук.

“Влада починає грати “крапленими козирями”. Мало того, що 1 жовтня ЦВК зареєструвала двох моїх клонів. Які це “красунчики” можна побачити на фото. Один, той що Борисович, отримав «строк» за виготовлення та розповсюдження наркотичних препаратів. А інший, той що Васильович, притягувався до відповідальності за водіння в стані наркотичного сп’яніння. Реально «закінчені наркомани».
Але «зелені ляльководи» не тільки хочуть позбавити людей чесного вибору, а ще й відверто знущаються над ними.
Наприклад, в своїй офіційній програмі Лагута Геннадій Васильович
(https://www.cvk.gov.ua/…/wp407pt001f01=923pf7201=22092…) збирається підтримувати на Херсонщині молоді сім’ї ПРИКАРПАТТЯ та залучати інвестиції у розвиток сільського господарства ПРИКАРПАТТЯ. А також розвивати туристичний потенціал ДНІСТРОВСЬКОГО КАНЬОНУ. Добре, що хоч не пропонується відкриття вугільних шахт в херсонських степах.
Таке нехлюйство є не випадковим. Воно є проявом того нахабства, яке цілковито вписується у манеру поведінки деяких так званих “слуг”. Мовляв, “а що ви нам зробите, все одне проковтнете”. Тому достойна відповідь цим нахабам можлива лише в один спосіб – у вигляді добрячого копняка. Не зараз і не буквально, а 31 жовтня, на дільницях. Коли ми покажемо, як треба чинити з тими “слугами”, що загралися у “хазяїв життя”, – пише кандидат в народні депутати Ігор Лагута.