Геннадій Лагута провів чергові зустрічі з жителями Великоолександрівської ОТГ

Тривають зустрічі кандидата у народні депутати від Партії «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Геннадія Лагути з виборцями 184 округу Херсонщини. Сьогодні, 6 жовтня, він зустрівся з трудовими колективами та мешканцями Великої Олександрівки та навколишніх сіл.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на особисту сторінку Геннадія Лагути у Фейсбук.

“Тривають мої зустрічі з виборцями.
З самого ранку поспілкуватися зі мною зібрався персонал Великоолександрівської районної лікарні, близько 70 медпрацівників.
Загалом, враження від нашої бесіди лишилося позитивне, хоч і теми які торкнулися були проблематичні та на часі: недосконалість медичної реформи і відчутний брак фінансування, кадровий “голод”, бо вкрай не вистачає молодих спеціалістів та бажаючих працювати на мінімальну зарплату.
Моя позиція та команди “Партія Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” – не зупиняти медичну реформу, а вирішити комплекс проблем, зокрема необхідно виділяти на медицину не менше 7% ВВП ( наразі це 2,9%ВВП). Тоді лікарі розумітимуть, що в кожному пакеті закладений їхній відсоток за якісну роботу. Тоді меддопомога буде якісною та доступною”, – пише кандидат в народні депутати Геннадій Лагута.