Геннадій Лагута привітав новокаховчан з Днем міста

Сьогодні перлина на березі Дніпра та місто тисячі джерел – Нова Каховка відзначає своє 69-річчя!

З нагоди святкової дати цілий день у місті відбувається низка урочистих заходів. За моєї підтримки та Політичної сили “Партія Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” був організований святковий концерт за участі талановитої молоді та творчих колективів громади, яскраві фотозони, дивовижні виставки місцевих художників та майстрів декоративно-прикладного мистецтва, захоплююча регата “Осінні вітрила”. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі кандидата в народні депутати по 184 виборчому окрузі Геннадія Лагути.

Крім того по центральній вулиці міста пройшлася святкова хода за участі представників влади та громади.

Хочу також зазначити, що Нова Каховка, незважаючи на свій молодий вік, вже здобула статус потужного та перспективного центру.

У місті значно розвинений спортивний осередок, в результаті чого лише на останній Олімпіаді Херсонщину представляли три новокаховчанина.

Особливої уваги заслуговують хореографічні, вокальні та театральні колективи міста, які є лауреатами багатьох міжнародних конкурсів.

Впевнений, це лише початок! І Нова Каховка ще неодноразово заявить про себе на всю Україну! А команда “НАМ ТУТ ЖИТИ!” та я, особисто, докладемо усі можливі зусилля для цього!

Зі святом, новокаховчани!