Геннадій Лагута зустрівся з виборцями Нової Каховки та Таврійська

Заступник голови обласної ради, кандидат у народні депутати від Партії «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Геннадій Лагута продовжує спілкуватися з виборцями 184 округу Херсонщини.

Сьогодні, 13 жовтня, зустрічі пройшли з трудовими колективами Нової Каховки та Таврійська. Про це повідомляє Online НК з посиланням на особисту сторінку Геннадія Лагути у Фейсбук.

“З самого ранку зустрівся сьогодні з колективом відомого на Херсонщині ПАТ ” Дім марочних коньяків “Таврія”.
На мою думку держава має дбати про унікальну галузь – українське виноробство, адже наприклад херсонський бренд “Таврія” ні чим не поступається елітним європейським винам та коньякам.
Торкнулися під час зустрічі і теми початку будівництва масштабного спортивного об’єкту Центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка». До речі без допомоги та фінансової підтримки Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва ми б не змогли навіть розпочати проектні роботи «Н2О Нова Каховка».
Людей також турбує наближення зими та початок опалювального сезону, адже тарифи на газ для населення зависокі, тож і коштів потрібно набагато більше аби бути з теплом.
Ще складніша ситуація з бюджетними установами, адже ціна на газ для них зросла в 5-6 разів.
Ситуація цього року з цінами на газ загострилася як ніколи і без оперативного втручання держави її не вирішити. На законодавчому рівні необхідно вирішити питання забезпечення населення та бюджетних установ газом українського видобутку
Саме такий законопроект Партія Ігоря Колихаєва” НАМ ТУТ ЖИТИ!” ініціюватиме одним із перших у Верховній Раді”, – пише кандидат в народні депутати Геннадій  Лагута.