Геннадій Лагута зустрівся з виборцями Великолепетиської ОТГ

Кандидат у народні депутати від Партії «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Геннадій Лагута продовжив зустрічатися з виборцями 184 виборчого округу Херсонщини.

Сьогодні, 8 жовтня, зустрічі пройшли у Великій Лепетисі та інших селах громади. Про це повідомляє Online НК з посиланням на особисту сторінку Геннадія Лагути у Фейсбук.

“Приємно бувати там, де тобі щиро раді, та зустрічають як друга. Співпраця з колективом КЗ “Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” триває вже не один рік. Наприклад Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” у співфінансуванні з державою допоміг закладу відремонтувати спортивний зал.
Для Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” підтримка освітянської спільноти завжди була і лишається в пріоритеті, адже це люди, які навчають наших дітей, виховують майбутнє суспільство!
Під час бесіди ми торкнулися і теми кандидатів- клонів, яких зареєстрували аби відтягнути у мене голоси. Освічені люди були м’яко кажучи шоковані та здивовані застосуванням брудних технологій.
Я звертаюсь до виборців. Не дайте себе обманути та заплутати і вкотре дякую вам за підтримку та довіру!”, – пише кандидат в народні депутати Геннадій Лагута.