Геннадій Лагута зустрівся з виборцями Великоолександрівської ОТГ

Тривають зустрічі  кандидата у народні депутати від Партії «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Геннадія Лагути з виборцями 184 виборчого округу Херсонщини.

Сьогодні, 4 жовтня, зустрічі пройшли у Великій Олександрівці та інших селах громади. Про це повідомляє Online НК з посиланням на особисту сторінку Геннадія Лагути у Фейсбук.

“Тривають мої зустрічі з виборцями.
Радо зустрічали мене сьогодні жителі смт Велика Олександрівка, дякували, адже команда “Партія Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” чимало років співпрацює з громадою.
Неодноразово допомагали ветеранам, багатодітним родинам, підтримували організацію багатьох свят.
Безумовно люди торкнулися і тем, які їх турбують: це і підвищення комунальних тарифів, і як формуються ціни на газ, і звичайно ж мізерні пенсії.
На моє переконання державна політика, яка економить на пенсіонерах не лише соціально несправедлива, а й економічно не вигідна. Адже коли пенсіонер отримує пенсію, він купує хліб, молоко, овочі, тобто фактично підтримує місцевого виробника. Тому пенсіонери – наші головні інвестори. Тож коли держава підіймає пенсії, вона через людей вкладає кошти в економіку. Варто шукати баланс між економічною доцільністю і соціальною справедливістю”, пише кандидат в народні депутати Ігор Лагута.