Владислав Піскунов: «З Володимиром Коваленком спорт у місті буде розвиватись і надалі!»

Чому я підтримую Володимира Коваленка.

Владислав Піскунов – заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, учасник двох Олімпійських ігор, тренер-викладач з легкої атлетики (метання молоту) ДЮСШ Новокаховської міської ради:

– Всі навколо кажуть, що життя потребує змін. А я скажу, що зміни, зокрема у спортивному житті Нової Каховки, проходять постійно. І відбувається це саме завдяки міському голові Володимиру Коваленку, депутатам міської ради, що його підтримують, команді мера у виконавчих органах міської влади.

За п’ять років, що минули з попередніх місцевих виборів, ми, спортсмени та тренери міста, реально відчули ці зміни на краще.

Наприклад, у Новокаховській ДЮСШ «Таврія» у порівняні з 2015 роком збільшилась кількість видів спорту з 5 до 8. Додались вільна боротьба, футбол серед дівчат, стрільба із лука. Збільшилась і загальна чисельність вихованців. Зараз у 27 групах тренуються 328 дітей. Але найголовніше це те, що збільшилась штатна чисельність тренерів-викладачів. Так, у 2015-2016 навчальних роках було 8 ставок, а у 2020-2021 – їх стало 18. На утримання Новокаховської ДЮСШ «Таврія» з міського бюджету у 2015 році виділено 666,8 тис. грн., а у 2020 році – 2 млн. 734,8 тис. грн. Тобто, за п’ять років видатки збільшились більш ніж у 3 рази!

Щороку збільшуються видатки з міського бюджету на проведення спортивно-масових заходів. Так у 2015 році на ці цілі було виділено 252,9 тис. грн., а у цьому році вже 318,2 тис. грн. Перевезення спортсменів на змагання також здійснюються за рахунок міського бюджету.

Ще одним з прикладів справжньої турботи міського голови та депутатів міської ради є встановлення щомісячних стипендій кращим спортсменам міста, які досягли високих результатів та гідно представляють наше місто на всеукраїнських і міжнародних змаганнях. Якщо у 2015 таких стипендій було 4 і річна сума видатків становила 86,2 тис. грн., то у поточному році такі стипендії отримують 10 спортсменів і сума видатків 245,6 тис.грн., що у тричі більше!

Міська влада на чолі з Володимиром Коваленком має чіткий план подальшого розвитку та удосконалення спортивної інфраструктури міста.

Про це свідчить той факт, що саме наявність готового проекту у 2019 році, дало змогу  отримати можливість залучити державні кошти на капітальний ремонт футбольного поля «Дніпро» і вже влітку цього року наші футболісти отримали новенький штучний газон за 14 млн. грн. при співфінансуванні з міського бюджету тільки на 1 млн. 670 тис. грн.

В наступному році місто планує побудувати на полі «Дніпро» трибуни для глядачів на 140 місць і тоді це поле отримає вже повністю завершений вигляд стадіону.

В ДЮСШ відділу освіти Новокаховської міської ради (директор Петро Бойко), де я працюю, культивуються 5 видів спорту, викладають два заслужених тренера України та заслужений працівник фізичної культури і спорту. Серед прикладів позитивних змін у спортивному середовищі міста за останні п’ять років можна наводити багато. Але я наведу лише перелік тих молодих спортивних зірок України, які загорілись саме на спортивних майданчиках Нової Каховки:

– Піскунов Гліб – чемпіон Європи серед юніорів з легкої атлетики (метання молоту), чемпіон ІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор, Чемпіон Європи серед юнаків, Чемпіон України з легкої атлетики у метанні молоту серед молоді до 23 років, член збірної команди України з легкої атлетики, Майстер спорту України з легкої атлетики.

– Федоров Данило – МСУ, член збірної команди України з легкої атлетики, переможець Всесвітної літньої Гімназіади 2018 року, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів України серед юнаків.

– Горєлова Марія – КМСУ, член збірної команди України з легкої атлетики, переможниця Всесвітної літньої Гімназіади 2018 року, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів України серед юнаків, бронзова призерка чемпіонату асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики серед юніорів.

– Бойко Євгеній – КМСУ, виконав норматив МСУ, член збірної команди України з волейболу пляжного, чемпіон Європи з волейболу пляжного серед юнаків U-18, багаторазовий чемпіон України з волейболу пляжного серед юнаків та чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга» (юнаки U-15).

– Бойко Олександр – КМСУ, член збірної команди України з волейболу пляжного, учасник чемпіонату Європи з волейболу пляжного серед юнаків U-20, багаторазовий чемпіон України з волейболу пляжного.

– Щербинський Дмитро – КМСУ, дворазовий чемпіон України з волейболу пляжного серед юнаків U-15 та чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга».
Кисельов Микита – КМСУ, член збірної команди України з легкої атлетики, чемпіон України з легкоатлетичних метань.

– Піскунова Лада – виконала норматив КМС, чемпіонка України з легкоатлетичних метань серед юнаків.

– Боднарчук Катерина – КМСУ, дворазова чемпіонка України з боксу, член Збірної команди України з боксу серед жінок, учасниця Чемпіонату Європи з боксу 2019 року.

Тільки людина, яка все життя займається спортом та яка живе ним, здатна зрозуміти та підтримати спортсменів та спорт в цілому. Нова Каховка з мером-спортсменом Володимиром Коваленком – саме приклад такого відношення до розвитку масового спорту і спорту великих досягнень. В той час, коли у містах і побільше нашого, де багато бюджетних питань вирішують за рахунок видатків на спорт, у Новій Каховці ці видатки рік від року зростають. А якщо ми оберемо Володимира Коваленка ще на один термін – це буде гарантія продовження цього процесу і надалі.

Тому я закликаю всіх, кому не байдуже спортивне майбутнє міста, прийти 25 жовтня на виборчі дільниці і у бюлетені з виборів міського голови обрати саме Володимира Коваленка!