Голова Новокаховської територіальної громади привітав із 98-річчям мешканку Дніпрян

1 липня 2021 року виповнилось 98-річчям мешканці Новокаховської громади, яка проживає у смт. Дніпряни – Гончаріковій Ользі Сергіївні.

Про це редакції Online НК повідомили у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) територіальної громади.

Аби привітати іменинницю з поважною датою в житті до її оселі завітали міський голова Володимир Коваленко та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Людмила Логвінова.

Як говорить Ольга Сергіївна, вона кожного року чекає на зустріч із «своїм другом», міським головою, оскільки її перше знайомство відбулося ще майже 20 років тому. І так на протязі цих років Володимир Іванович поспішає для привітання найповажнішої жінки в нашій громаді. Володимир Коваленко та Людмила Логвінова привітали іменинницю, подарували їй квіти та продуктовий набір.

Народилася Ольга Сергіївна 1 липня 1923 року в Ростовській області, Чертківського району, с. Сохранівка. У Ольги Сергіївни чотири дочки. Одна з яких, наймолодша, проживає у м. Нова Каховка та постійно опікується матусею. Інші доньки проживають у Росії. Ольга Сергіївна має 6 онуків та 8 правнуків.

Володимир Коваленко побажав Ользі Сергіївні міцного здоров’я, гарного настрою й благополуччя на довгі щасливі роки у колі найрідніших людей, а також домовився з іменинницею, що обов’язково мають відсвяткувати її 100-річний ювілей!