Міський голова Володимир Коваленко презентував проєкт “Н2О Нова Каховка” на І Міжнародному інвестиційному форумі та озвучив спільну позицію півдня України

Міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко разом зі своїм заступником Сергієм Хоменком та керівником КП “Агенція регіонального розвитку” В’ячеславом Костенюком взяли участь у найбільшій регіональній події року — Форумі «Південна стратегія розвитку», який відбувся 10-11 червня в с.Стрілковому на Арабатській стрілці.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

10 червня, в перший день Форуму, Володимир Коваленко презентував наймасштабніший інвестиційний проект Херсонщини – Центр Олімпійських видів спорту “Н2О Нова Каховка”, який входить в проєкт “25 спортивних магнітів”,та є частиною великої інфраструктурної програми президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Будівництво Центру вже розпочалося цього тижня в Новій Каховці.

А сьогодні, 11 червня, міський голова Нової Каховки, від імені голів громад Херсонської, Миколаївської, Одеської, Запорізької та Донецької областей, на початку відкриття пленарної сесії озвучив спільне комюніке представників місцевого самоврядування півдня України.

Зокрема, в офіційному повідомленні йшлося про необхідність впровадження стратегії випереджального розвитку територій, прилеглих до окупованого Криму та окупованої частини Донбасу для зміцнення потенціалу територіальних громад, створення робочих місць та подолання демографічних тенденцій.

“Таким громадам необхідно надати статус територій пріоритетного розвитку, адже це створить умови для реінтеграції трудових ресурсів та підприємств на прилеглих територіях” – йдеться в комюніке.

Нагадаємо, що Форум «Південна стратегія розвитку» зібрав 30 міських голів, 138 голів місцевих громад, представників 5 міністерств, 10 міжнародних та регіональних агентств розвитку, 50 представників успішного регіонального бізнесу Херсонської, Одеської, Миколаївської, Запорізької та Донецької області.

Основним контентом форуму є інвестиційні проекти, які і стануть основою для розвитку півдня та прикордоння.