У Новій Каховці місцева влада ставить собі за мету зберегти місто в “зеленій зоні” адаптивного карантину

Сьогодні, 14 вересня у Новій Каховці, що на Херсонщині, відбулась мала апаратна нарада з керівниками управлінь, відділів міського виконавчого комітету та міської ради, директoрами комунальних підприємств та установ.

Основним питанням наради було виконання вимог Кабінету Міністрів України, головного санітарного лікаря щодо дотримання у населених пунктах громади карантинних вимог щодо запобігання розповсюдження та зараження мешканців на COVID-19, повідомляє Online Нова Каховка.

Володимир Коваленко поставив конкретні завдання з таких питань:

– Головному лікарю КНП «Центральна міська лікарня м.Нова Каховка» Ігорю Гайдаманчуку і начальнику відділу капітального будівництва Світлані Гончаренко опрацювати пропозиції терміново опрацювати пропозиції щодо облаштування систем для подачі кисню на ліжка у відділеннях, що передбачені для розміщення хворих на COVID-19 у разі різкого збільшення рівня захворюваності. На сьогодні з 125 ліжок у ЦМЛ, що плануються для цих цілей, облаштовані подачею кисню лише 28.

– Заступнику міського голови Олегу Тарабаці  доручено відпрацювати механізми функціонування у місті “COVID-патрулів”, які будуть контролювати дотримання мешканцями та приватними структурами карантинних обмежень  у громадських місцях та вулицях міста. Також йому разом з  директор КП «Автоцентр» Євгеном Позняком поставлено завдання опрацювати пропозиції щодо механізму контролю за дотриманням маскового режиму, норми заповнюваності автобусів їх водіями та пасажирами під час перевезень.

– Директору КП «Спорт для всіх» Володимиру Янко та директору ФК «Енергія» Сергію Корольському Володимир Коваленко поставив завдання розробити алгоритм спільних дій щодо безумовного дотримання під час футбольних матчів глядачами на трибунах вимог щодо маскового режиму та соціальної дистанції.

Підсумовуючи цей блок питань апаратної наради Володимир Коваленко наголосив на тому, що від наших спільних дій багато в чому залежить, в якій зоні адаптивного карантину залишиться наша громада. Бо другого «нокдауну» наш дрібний та середній бізнес не витримають.

На завершення наради міський голова надав кілька доручень з питань завершення підготовки до опалювального сезону, тендерних процедур на об’єктах, де заплановані ремонтні роботи.