Головний санлікар Херсонщини пропонує зробити конкретні кроки у боротьбі з новою хвилею COVID-19

У зв’язку зі стрімким поширенням захворюваності, госпіталізації та смертності від COVID-19, головний санітарний лікар Херсонщини Юрій Ромаскевич, звернувся до керівників підприємств з проханням перевести на дистанційну форму роботи максимально можливу кількість працівників.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на особисту сторінку Юрія Ромаскевича у Фейсбук.

“Звертаюсь до власників та керівників закладів всіх форм власності на території Херсонської області!
У зв’язку з критичним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, стрімким зростанням рівнів захворюваності, госпіталізації та смертності прошу Вас терміново перевести на дистанційну форму роботи максимально можливу кількість працівників! Це знизить ризики зараження на громадському транспорті та офісних і виробничих приміщеннях! Зрозумійте це безпека не лише Ваших працівників та закладів, але й Ваша особиста! Переконуйте Ваших працівників вакцинуватися та дотримуватись карантинних обмежень, запрошуйте мобільні бригади для колективної вакцинації Ваших установ та підприємств, це знизить черги в поліклініках і зробить Ваш бізнес або очолюваний Вами заклад більш стабільним!
Потурбуйтесь про ветеранів Ваших закладів, надайте їм допомогу харчовими наборами та речами першої необхідності!
Тільки разом, тільки у співпраці ми сильні! Тільки разом ми подолаємо цю страшну хворобу!”, – пише головний санітарний лікар області Юрій Ромаскевич.