У Горностаївці обласні фахівці провели мeдичні oгляди сільського населення

У paмкax пpoгpaми «Пopяд» xepcoнcькi мeдики пpoдoвжують куpcувaти 184 oкpугoм тa пpoвoдити бeзкoштoвнi мeдичнi oгляди. Цього разу фахівці завітали  до смт Горностаївка, що в Каховському районі.

Вже традиційно всіх бажаючих приймали обласні спеціалісти вищого рівня кардіолог Роман Бондаренко та невропатолог Владислав Наумич, повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Таким чином Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» продовжує реалізацію програми «Поряд», в рамках якої для жителів 184 округу проводяться безкоштовні медичні огляди.

Працювали лікарі в приміщенні Горностаївської центральної районної лікарні з 12 до 17 години. За цей час на прийом до кардіолога потрапило 25 людей, а до невропатолога – 26.

Зазначимо, що на безкоштовний медичний огляд спеціально приїхали жителі з сусідніх сіл Ольгине, Нові Олешки, Благодатне та Каїри. Кожен з людей не залишився без уваги лікарів та отримав повноцінну консультацію по своїй проблемі.

«Я не могла нормально ні працювати, ні спати – нога дуже сильно боліла. Тому цей візит до невропатолога став справжнім порятунком. До того ж лікар не лише допоміг з’ясувати причини недомагання та розписав лікування, а й на місці надав першу допомогу. Дякую Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ! та голові однойменної з фондом партії Геннадію Лагуті за їх чуйність і впровадження таких вагомих ініціатив», – ділиться жителька с. Нові Олешки Горностаївської ОТГ Ніна Красницька.

«Ми започаткували програму безкоштовних медичних оглядів «Поряд» аби кожен житель Херсонщини, незалежно від віку та соціального положення, міг отримати якісну допомогу від спеціалістів вищого рівня. Адже здоров’я – це наш найцінніший скарб, за яким необхідно ретельно слідкувати. А жителі маленьких населених пунктів сьогодні, нажаль, не мають можливості це робити на відповідному рівні. Тому наша ініціатива має на меті – виправити цю ситуацію», – наголосив голова однойменної з фондом партії Геннадій Лагута.