Новокаховська громада урочисто провела призовників до лав Збройних сил України (фото)

Сьогодні, 1 жовтня, Новокаховська громада урочисто провела призовників до лав Збройних сил України.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Біля пам’ятника героям ІІ Світової війни у Парку Слави вишикувався 21 юнак з числа 31 призовника, які цієї осені направляться до місця служби. Поруч зібрались їхні батьки, родичі, знайомі.

Проводити призовників на військову службу прийшли міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, міський голова Таврійська Микола Різак, голова Каховської районної державної адміністрації Наталя Стаднік, представники духовенства, заступники міського голови, керівники комунальних підприємств та установ міста, городяни.

Міський голова Володимир Коваленко звернувся до юнаків з теплими словами настанови та закликав їх чесно служити Україні, гідно боронити рідну батьківщину і після служби повернутись додому, де на них чекатимуть батьки, близькі та рідна земля, адже молодь – це майбутнє.

Міський голова Таврійську Микола Різак та голова Каховської районної державної адміністрації Наталя Стаднік також привітали призовників з таким важливим етапом у їх житті та висловили юнакам найщиріші побажання.

В заході взяв участь секретар єпархії протоієрей Миколай Ананьїн. Звертаючись до майбутніх захисників України о. Миколай надав благословіння на новий і відповідальний етап їхнього життя та побажав Божої допомоги у благородній справі служіння своєму народові. Юнакам були вручені примірники Нового Завіту.

Міський голова Володимир Коваленко разом з почесними гостями вручили хлопцям подарунки на згадку про рідний край та побажали їм незламної волі, сил та відваги, а також надійного тилу і богатирського здоров’я.