“Громади Херсонщини мають отримувати сучасне обладнання, аби надавати допомогу”, – Сергій Козир

Великолепетиський Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 5 кисневих концентраторів, що використовуватимуться за призначенням сімейних лікарів як надійне та ефективне джерело додаткового кисню.

Сучасні медичні апарати V5-WN-NS, загальною вартістю 195 000 грн., було прийнято до комунальної власності Великолепетиської громади зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області рішенням 15 позачергової сесії селищної ради, повідомляє Online НК.

Також 2 кисневих концентратори отримало КНП «Кочубеївський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кочубеївської сільської ради ТГ. Їх придбали за кошти державного бюджету.

Вони потрібні для кисневої підтримки осіб, в яких спостерігається складний перебіг гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Кисневий концентратор – це електрична установка, яка забезпечує відділення кисню від кімнатного повітря. Апарат забезпечує подачу кисню високої концентрації.

“Громади області мають отримувати сучасне обладнання, щоб надавати допомогу людям, особливо зараз, в часи загострення пандемії. Також область очікує на 17 млн грн від Уряду на кисень для Херсонської області. Про це ми говорили з міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком під час його візиту на Форум місцевих громад 9 жовтня у Новій Каховці”, – коментує голова Херсонської ОДА Сергій Козир.