Групу із 8 наркозбувачів, яких арештували у Новій Каховці, взято під варту

Каховською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного зберігання та розповсюдження наркотичних речовин на території Херсонської та Дніпропетровської областей.

Про це йдеться на сайті Херсонської обласної прокуратури.

Як повідомлялось раніше, завдяки злагодженим діям правоохоронних органів області було затримано групу осіб у складі 8 осіб, які за попередньою змовою здійснювали незаконне придбання, зберігання, з метою збуту, а також незаконний збут наркотиків на території Херсонської та Дніпропетровської областей. Усім їм повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України, та обрано запобіжні заходи.

        Читайте також: У Новій Каховці поліція провела спецоперацію із затримання наркозбувачів

Так, організатору групи, 41-річному мешканцю м. Кривий Ріг, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави – 1 мільйон 135 тис. грн. Чотирьом учасникам групи обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави в розмірі 681 тис. грн. Відносно інших двох застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави в розмірі 181 тис. грн та відносно одного застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави в розмірі 45 тис. грн.

Досудове розслідування триває, встановлюються інші особи, причетні до вказаної протиправної діяльності.