Очільник Херсонщини пропонує батькам учнів контролювати хід вакцинації вчителів від COVID-19

Голова Херсонської ОДА Сергій Козир неодноразово звертав увагу керівників районів та голів громад на низький рівень вакцинації вчителів в області, повідомляє Online НК.

«До старту навчального року залишилося менше місяця. На жаль, фахівці прогнозують повернення розподілу областей на карантинні зони. У такому випадку для роботи офлайн навчальні заклади повинні мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу. 50% вчителів Херсонщини наразі щеплено від COVID-19. Тобто із 38 тисяч вакциновано трохи більше 19 тисяч осіб. Менше 20 закладів освіти провели роботу на високому рівні й забезпечили вакцинацію 80% і більше працівників. А отже учні й вихованці цих закладів зможуть відвідувати заняття навіть під час посиленого карантину», — написав очільник області в соцмережі.

Він також додав, що школярі усіх інших закладів будуть вимушені знову навчатися вдома, та запропонував батькам самостійно перевірити, як «вчителі сумлінно ставляться до організації навчального процесу». Кожного дня керівники шкіл звітують про вакцинованих вчителів за цим посиланням http://surl.li/abpfq. Карта вакцинації освітян в області http://surl.li/abpfu.

На останній апаратній нараді, що відбулась у Новій Каховці 2 серпня, міський голова Володимир Коваленко звернув увагу керівника міського відділу освіти Лілії Микитенко на низький, у порівнянні з загальнообласним, показник вакцінації педагогів та технічного персоналу закладів освіти.

За даними, що надсилають до облдержадміністрації у Новій Каховці, з 1646 працівників закладів середньої та дошкільної освіти станом на ранок 5 серпня вакцинувались всього – 411, або 25%.

Серед педагогічних працівників з 931 вакцинувались 267, або 28,7%. Серед 715 працівників технічного персоналу вакцинувались 144, або 20,1%.

Серед закладів середньої освіти найбільше вакцинувались педагоги та працівники ЗОШ-3 – 82,1%.

“Пасуть задніх” у цьому питанні у Академічному ліцеї «Спектр» – 8,3% та новокаховській гімназії – 11,4%.