Студент з Нової Каховки отримав іменну президентську стипендію (відео)

У поточному семестрі викладачам Новокаховського гуманітарного інституту університету «Україна» вдалося повністю виконати навчальний план, підвищити показники і успішність студентів.

Про це Марія Пшенична, декан факультету управління та адміністрування соціально-правових та інформаційних технологій, розповіла кореспонденту видання “Український південь“:

“Ми отримали чималу кількість позитивних результатів. Скарбничка досягнень Новокаховського гуманітарного інституту поповнилася лише впродовж останнього семестру близько 20 сертифікатами з підвищення кваліфікації наших професорсько-викладацьких кадрів. Два педагоги встигли завоювати два перших місця в загальнодержавному освітньому проєкті “Викладач нового часу”.

Це означає, що ми реально готові працювати і покращувати свої навички. Не поступаються даному темпу і студенти. Нещодавно відбулося нагородження іменними стипендіями Президента Університету “Україна” Петра Таланчука кращих студентів навчального закладу. І саме наш новокаховчанин, студент 4 курсу спеціальності “Право” Марк Ващишин отримав іменну президентську стипендію, з чим ми його вітали”.