Новий очільник Хенрсонщини визначив основні завдання та напрямки діяльності обласної державної адміністрації

Під час робочої поїздки  до Скадовського району голова Херсонської ОДА Геннадій Лагута відвідав Каланчацьку територіальну громаду, де поспілкувався із жителями громади  на важливі та актуальні теми. 

Про це повідомляє прес-служба обласної державної адміністрації.

Очільник області зазначив, розвиток Херсонщини  та розкриття її потенціалу – пріоритетне завдання для обласної державної адміністрації. А для цього треба працювати так, аби зміни відбувалися у всіх сферах і у кожній громаді нашої області.

Зокрема, у Каланчацькій ТГ зараз розроблено 2 проєкти, спрямовані на покращення умов на території громади. Серед них, проєкт реконструкції приміщень Новокиївського навчально-виховного комплексу, що допоможе зберегти існуючу мережу освітніх закладів, створити належні умови для перебування дітей дошкільного віку, а також створити додатково 20 місць для здобуття дошкільної освіти.

Також розроблено проєкт  ще одного важливого об’єкту – будівництва стадіону у Каланчаку.
«Безпека, економіка, освіта, медицина, культура, АПК, туризм – це першочергові теми над реалізацією яких працює Херсонська облдержадміністрація. Щиро дякую за відверту розмову жителям Каланчацької громади, адже  розмова була відкритою та конструктивною, тож впевнений, співпраця, триватиме і надалі», – зазначив Геннадій Лагута.