Херсонці не віддали свої голоси партії “За майбутнє” на чолі з Богдановим

Кожна область країни «вирізнилась» своїм кандидатом-родзинкою впродовж місцевих виборів. Херсонщина не стала виключенням. Зокрема, в обласному центрі виділитися з усього загалу вдалося Віталію Богданову, який був у Херсоні керівником групи політичної сили «За майбутнє».

Вже можна сказати, що за підсумками виборчої компанії, депутати від партії «За майбутнє» будуть майже в усіх міських радах країни, окрім Херсона, повідомляє 24ks.news.

Достеменно невідомо, з якої причини ця парія не змогла отримати достатню кількість голосів в нашому місті. Можливо, через бездіяльність керівника групи цієї партії – Богданова, адже він славиться лише інтригами та кулуарними справами а не конкретними діями. А можливо, через те, що люди не захотіли віддавати свої голоси за партію, яку в Херсоні очолює кандидат судимий за шахрайство.

Більше того, до людини, судимої за такою статтею, багато питань, так як він більше 10 років ніде не працює, але при цьому, веде досить нескромне, в фінансовому плані, спосіб життя. Імовірно, таке безбідне існування, будучи депутатом, він зумів собі забезпечити через використання шахрайських схем і які, можливо, він впроваджував в міській раді.

Вбачаючи таке, херсонці, на відміну від новокаховчан, просто проігнорували партію «За майбутнє» та кандидатів, які мали бажання потрапити до міської ради від даної політичної сили.