Херсонці у листопаді купили нових авто на 5 млн доларів

Минулого місяця у Херсоні та області зареєстрували 155 нових авто на загальну суму 5 млн доларів. Серед цих авто найпопулярнішою моделлю був корейський кросовер Kia Sportage.

Кросовери та позашляховики зайняли 86% ринку нових авто у листопаді. Частка машин, які обладнані дизельними моторами, становила 26% ринку. Середня ціна кожного зареєстрованого автомобіля перевищила 32 000 доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання та опцій, – йдеться у повідомленні сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Toyota був найпопулярнішим брендом минулого місяця. В регіоні зареєстрували 25 таких автомобілів на суму понад 1 млн. доларів. Кросовер Kia Sportage – найпопулярніша модель листопада, яка покрила 8% продажів. Крім Sportage часто купували Hyundai Tucson і Chery Tiggo 4.

Загалом у листопаді в Україні придбали 8 600 нових авто на загальну суму 270 млн доларів. Серед цих авто найпопулярнішою моделлю був корейський кросовер Kia Sportage. Порівняно з жовтнем поточного року, минулого місяця в Україні збільшились продажі нових автомобілів на 10%. А впродовж 11 місяців 2021 року в Україні уже зареєстрували 91 900 нових автомобілів.

Нагадаємо, у жовтні у Херсоні та області також зареєстрували 155 нових авто, але тоді загальна сума витрат склала 5,3 млн доларів. Тоді Toyota також була найпопулярнішим брендом в регіоні. Найпопулярнішою моделлю був кросовер Renault Duster.