Херсонщина єдина в країні має три зони епідемічної небезпеки поширення COVID-19

В різних районах Херсонщини одночасно діє три зони епідемічної небезпеки поширення COVID-19: «зелена», «жовта» та «помаранчева». Про це вчора, 30 жовтня, під час онлайн-брифінгу повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій.

Так, за рішенням регіонального засідання ТЕБ та НС, яке відбулось 30 жовтня, з 02 листопада встановлено:

– «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 – у місті Херсон та  Білозерському, Великоолександрівському, Високопільському, Нижньосірогозькому та Нововоронцовському районах;

– «жовтий» – у містах Гола Пристань, Каховка, Нова Каховка та у Бериславському, Великолепетихському, Верхньорогачицькому, Генічеському, Голопристанському, Іванівському, Каланчацькому, Каховському,  Новотроїцькому, Олешківському, Чаплинському районах;

– «зелений» – у Горностаївському та Скадовському районах.

До речі, по всій країні у «зеленій» зоні епідемічної небезпеки залишається  всього 2 адміністративні одиниці, які розташовані в Херсонській області.

Крім того на засіданні ТЕБ та НС були опрацьовані протиепідемічні заходи при можливому переході районів/міст області із «помаранчевої» до «червоної» зони епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Наразі кількість хворих стрімко зростає. Щоб захистити себе та рідних від інфікування COVID-19, дотримуйтеся простих та дієвих правил. Маска, дезінфектор та соціальна дистанція повинні стати нормою нашої нової реальності. І потурбуйтесь про найбільш вразливих до хвороби людей похилого віку. Бережіть себе та рідних!