Херсонщина визначила стратегічний курс розвитку на 2021 – 2027 роки

На спільному засіданні керівного комітету та робочої групи схвалено проєкт Стратегії розвитку Херсонщини на 2021 – 2027 роки.

Стратегія – це основний інструмент проведення власної соціально-економічної політики регіону. Документ передбачає формування цілей і завдань з можливими напрямами реалізації проєктів. Наразі схвалено проєкт, до якого ще можуть бути внесені доповнення та пропозиції. Після доопрацювання його буде направлено до обласної ради на затвердження.

Основні стратегічні цілі, визначені документом, – це місцевий економічний розвиток з урахуванням діджиталізації та інноваційно-інвестиційних процесів, демографічний і просторовий розвиток, екологічна безпека та ресурсозбереження.

Голова облдержадміністрації Юрій Гусєв звернувся до присутніх із пропозицією створити концептуальний документ, який має бути скороченим варіантом Стратегії, для комунікації з людьми. Цей документ має містити інформацію про основні цілі Стратегії та про те, якою буде Херсонщина у 2027 році, після реалізації визначених завдань.

«Стратегія – це безумовно керівний документ перш за все для служб області, для обласної державної адміністрації, районних держаних адміністрацій, для об’єднаних територіальних громад. Але так само ми маємо чітко прокомунікувати з людьми, з жителями Херсонської області, стосовно мети цієї Стратегії. Важливо, щоб цей документ був максимально доступним для людей, щоб кожен житель області міг його прочитати і зрозуміти напрями роботи обласної влади, які є пріоритети і можливості для людей і що люди можуть отримати від реалізації цієї Стратегії в майбутньому, до 2027 року», – зазначив Юрій Гусєв.