Херсонщина залишилась без перших осіб. Їхні обов’язки виконують заступники

Як ми вже повідомляли, Андрій Гордєєв 5 квітня подав заяву Президенту України про звільнення. Вчора, 9 квітня, він виступив на засіданні колегії Херсонської облдержадміністрації, де пояснив, що саме його спонукало написати таку заяву Президенту.

Окрім цього, Андрій Гордєєв на колегії повідомив, що обов’язки голови Херсонської облдержадміністрації тимчасово буде виконувати його перший заступник Дмитро Бутрій, повідомляє Online Нова Каховка.

Також народний депутат України Олександр Співаковський повідомив, що сьогодні, 10 березня, Андрій Гордєєв добровільно у Києві пройде перевірку на поліграфі.
Раніше ми повідомляли, що 11 лютого голові Херсонської облради Владиславу Мангеру  оголосили підозру в організації вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк. 15 лютого суд вирішив взяти Мангера під варту на 17 днів з правом внесення застави. В той же день очільник Херсонської облради вийшов із СІЗО під заставу, а 18 лютого вийшов на роботу.

6 березня суд відсторонив Владислава Мангера від посади на місяць, а 5 квітня йому одягли електронний браслет для відстеження місцеперебування. Цього ж дня Мангера госпіталізували на невизначений термін до реанімаційного відділення Херсонського обласного кардіологічного диспансеру з діагнозом гіпертонічний криз.

На час відсторонення Владислава Мангера від роботи обов’язки голови Херсонської обласної ради виконує його заступник Оксана Рукавішнікова.

 

Поділіться цим:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial