Херсонщина на передостанній позиції за кількістю отриманої субвенції з держбюджету

У другому за цей рік розподілі субвенцій на соцеконом з держбюджету Херсонщина на передостанній позиції за сумою серед інших областей. Найменшу суму отримав 184–й округ.

Про це повідомляє Online НК з посиланням oporaua.org, яка проаналізувала, на розвиток яких об’єктів спрямували субвенції.

Херсонська область згідно з розпорядженням Кабміну від 21 липня 2021 року №822-р у другому розподілі субвенцій на соціально-економічний розвиток окремих територій цьогоріч отримала 39,3 млн грн. Це – 2,3% від 1,7 млрд гривень – загальної суми, розподіленої на субвенції. Регіон за сумою отриманих субвенцій пасе задніх: він – на передостанній позиції, більш скромний результат лише у Луганської області – 20 млн грн.

Обласний бюджет отримав 3,7 млн грн, решту – бюджети територіальних громад.  Найбільшу суму отримала Чулаківська територіальна громада – 6,8 млн грн, найменшу – Генічеська, Скадовська і Чаплинська громади – лише по мільйону гривень. Цікаво, що громада-лідер і дві громади-аутсайдери (Скадовська і Чаплинська) розташовані на одному й тому ж виборчому окрузі – 186-му. Цей округ – лідер за загальною сумою отриманих субвенцій з показником у 13,7 млн грн. Найменшу суму субвенцій отримав 184-й округ – 4,4 млн. грн.