Херсонщина поступово виходить з третьої хвилі коронавірусу, – Юрій Ромаскевич

В Херсонській області за минулий тиждень показник інфікування на COVID-19 знизився на 34%, а сьогодні показник захворюваності тримається на позначці 900 випадків на 100 тисяч населення.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив в. о. генерального директора ДУ “Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України” Юрій Ромаскевич.

“Вважаю за необхідне інформувати жителів області про ситуацію з COVID-19 на Херсонщині та про прогнозні показники на наступний тиждень. За минулий тиждень показник інфікування знизився на 34%, а сьогодні вранці менше 900 на 100 тисяч за останні 2 тижні. У лікувальних закладах, призначених для лікування хворих на важку коронавірусну інфекцію, є достатня кількість вільних місць, завантаженість ліжок становить менше 60%.
Тобто, як і мало, поступово виходимо з так званої 3-ї хвилі. Прогнозні показники на кінець цього тижня та наступного тижня в діапазоні 160-300 нових інфікованих за добу.
Прошу ВСІХ розумних і красивих мешканців нашого краю не знижувати темпи вакцинації і дотримуватися рекомендованих карантинних обмежень, альтернативи цьому немає!”, – закликав Юрій Ромаскевич своїх читачів.