Херсонщина відзначає 76-у річницю перемоги у Другій світовій війні

Сьогодні, 9 травня, Херсонщина, як і вся Україна, відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – війні, яка забрала мільйони життів українців.

З нагоди 76-ої річниці перемоги у Херсоні пройшли урочисті заходи, в яких взяли участь представники обласної ради, обласної державної адміністрації, керівництво міста, депутати різних рівнів, співробітники різноманітних служб, установ, громадських організацій, пересічні херсонці та мешканці регіону.

Учасники заходу розпочали урочистості в парку Слави на набережній Дніпра, де цього року, як і завжди, відбувся мітинг. Херсонці та жителі області поклали квіти до пам’ятника Невідомому Солдату та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Присутніх з Днем перемоги вітали представники влади та органів місцевого самоврядування, серед яких – голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко, перший заступник голови Херсонської обласної ради Єгор Устинов, заступник голови Херсонської обласної ради Геннадій Лагута та керівник виконавчого апарату ХОР Павло Александров.

Сайт Херсонської облради