Херсонщина вже тиждень, як втратила ознаки “червоної” зони

На Херсонщині четвертий тиждень поспіль покращується динаміка показників захворюваності на COVID-19. Наразі є всі підстави для повернення області до «жовтого» рівня епіднебезпеки.

Станом на 29 листопада Херсонщина вже не мала жодної ознаки “червоної” зони епідемічної небезпеки розповсюдження коронавірусу, хоча все ще лишається “червоною”. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я, повідомляє Online НК.

Згідно з таблицею МОЗ, в області до норми опустилися такі показники:

  • завантаженість ліжок з киснем;
  • рівень госпіталізацій та його динаміка;
  • рівень захворюваності;
  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування.

Голова МОЗ Віктор Ляшко на брифінгу у п’ятницю, 3 грудня, повідомив:

«Щодо областей, які можуть вийти із «червоної» зони. МОЗ подало вже прохання скликати комісію ТЕБ та НС. Потенційно готові вже 8 областей, завтра чекаємо ще на дев’яту», – заявив він.

Ляшко уточнив, що це питання комісія розгляне наступного тижня.

За даними на сайті МОЗ, повністю стабілізувалися показники щодо COVID-19 у Києві, Львівській, Луганській, Одеській, Рівненській та Херсонській областях.

Зараз до «червоної» зони входять 18 областей: Херсонська, Одеська, Запорізька, Донецька, Дніпропетровська, Сумська, Миколаївська, Рівненська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Хмельницька, Чернігівська, Львівська, Волинська, Черкаська та Вінницька.