На Херсонщині до Міжнародного дня захисту дітей для сільської малечі влаштували яскраве свято

До Міжнародного дня захисту дітей у селі Новопавлівка, що поблизу смт Велика Олександрівка на Херсонщині, місцева влада, при підтримці благодійників, влаштувала яскравий фестиваль для малечі.

Аби дітлахи не сумували, Великоолександрівська громада спільно з фахівцями будинку культури запросили на свято аніматорів, встановили батути та облаштували різні локації., повідомляє Online НК з посиланням на соціальні мережі.

 

До святкування долучилися і представники Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!». Вони подарували кожній дитині солодку вату та повітряні кульки.

«Ми вже і не нам‘ятаємо, коли у нашому населеному пункті було так весело і драйвово. Цей захід подарував гарний настрій не лише дітям, а й всім нам. Дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» за нагоду відпочити з дітьми»,- подякували матусі села Новопавлівка.

Голова однойменної з Фондом партії Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” Геннадій Лагута наголосив: «Ми вирішили не чекати 1 червня, а вже сьогодні влаштувати малечі яскраве святкування. Спільними зусиллями у нас все вийшло, а діти залишилися задоволені! Для нашої команди усмішки на обличчях дітей – найвища нагорода»