На Херсонщині за тиждень 29 медичних працівників інфікувались COVID-19

За оперативною інформацією, яку щоденно надає департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, у період з 19 до 25 квітня в області зафіксовано 29 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус серед медичних працівників.

Станом на 26 квітня загальна кількість захворювань медиків за час пандемії становить 1717 осіб, 13 померли, при цьому в області загалом зафіксовано 30 346 випадків захворювання на COVID-19, повідомляє Online НК.

На Херсонщині триває щеплення вакцинами Oxford/AstraZeneca (CoviShield), CoronaVac  (Sinovac Biotech) та Comirnaty (Pfizer-BioNTech). З початку вакцинації  щеплення отримали 16 030 людини, більшисть з яких медичні працівники. Всі вони почувають себе добре, жодних скарг не надходило. Наразі щеплення в області проводять 4 мобільні бригади та 23 стаціонарні пости.

Лікарі області, що боряться з коронавірусом отримають систематичні виплати (300%) до заробітної плати. Це  приблизно 2600 працівників 10-ти базових закладів, які надають медичну допомогу хворим на коронавірус, а також працівникам екстреної медичної допомоги.

Щоб захистити себе та рідних від інфікування COVID-19, дотримуйтеся простих та дієвих правил. Маска, дезінфектор та соціальна дистанція повинні стати нормою нашої нової реальності. І потурбуйтесь про найбільш вразливих до хвороби людей похилого віку. Бережіть себе та рідних!