На Херсонщині обласні фахівці провели медичне обстеження сільського населення

У paмкax пpoгpaми «Пopяд» xepcoнcькi мeдики пpoдoвжують куpcувaти 184 oкpугoм тa пpoвoдити бeзкoштoвнi мeдичнi oгляди. Черговою зупинкoю для них cтaлo селище Червоний Маяк, що на Бериславщині.

Цього дня у приміщенні місцевого ФАПу був справжній аншлаг: з медичними оглядами до селян завітали обласні фахівці – лікар-невропатолог та лікар-кардіолог. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Робота велася злагоджено та за попереднім записом. За кілька годин медики прийняли та надали консультації понад 50 пацієнтам, серед яких і жителі сусідніх населених пунктів. А людей, які через певні проблеми зі здоров’ям не змогли дістатися ФАПу, лікарі відвідали особисто.

«Ми неодноразово чули про професіоналізм цих лікарів з Херсона, тож як тільки побачили інформацію про їх приїзд, відразу записалися до черги. Сподобалося все, проте ми сподіваємося, що це неодноразова акція і Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» продовжуватиме у тому ж дусі», – завдячують пацієнти.

Безкоштовні медичні огляди – добра традиція для жителів 184 округу, яка проводиться у рамках програми «Поряд», заснованої Благодійним Фондом Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!».

«Здоров’я – найцінніший скарб кожної людини! Наша команда закликає всіх жителів Херсонщини берегти його і ні в якому разі не ставити під загрозу. Відвідуйте профілактичні консультації, піклуйтеся про себе і пам’ятайте, краще хворобу випередити, ніж потім з нею боротися»,- наголошує голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута.