Благодійники Херсонщини піклуються про здоров’я сільської малечі

У вихованців дитячого садочка №2, що в селищі Велика Олександрівка на Херсонщині, з настанням літньої пори в молодшій групі виникли проблеми із захистом від сонячного проміння, яке заважає малечі нормально відпочивати в пообідній порі.

За допомогою колектив дитсадка вимушений був звернутися до своїх давніх та перевірених друзів з Благодійного Фонду “НАМ ТУТ ЖИТИ!”. Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальних мережах.

“Ми вже неодноразово зверталися за фінансовою підтримкою до Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” і ми ніколи не отримували негативної відповіді. Саме тому, коли ми зрозуміли, що знову потребуємо певної допомоги, без вагань написали відповідне прохання голові однойменної з фондом партії Геннадію Лагуті. Реакція була була миттєвою”, – дякують батьки вихованців Великоолександрівського ЗДО №2.

Вже незабаром у кімнаті відпочинку другої молодшої групи “Ромашка” Великоолександрівського ЗДО №2 з’являться сучасні штори “Black Out”. Закупити 28 метрів спеціальної тканини, яка захистить приміщення від сонячного світла, для малечі допомогли Благодійний фонд Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” та голова однойменної з фондом партії Геннадій Лагута.

Крім того частина коштів, передана батькам, допоможе покрити витрати з пошиття штор для чотирьох вікон та одних дверей. Тож вже незабаром 17 вихованців групи, віком 4-5 років, зможуть проводити тиху годину в затишний атмосфері.

“Діти – це наша головна цінність, адже вони наше майбутнє. Тому ми прагнемо, аби малеча виховувалася у комфортних та гідних умовах, європейського рівня і всіляко сприяємо цьому. Зокрема, забезпечуючи відповідне оснащення матеріально-технічної бази навчально-виховних закладів Херсонщини. Так, ці штори системи “Вkack Out” дозволять забезпечити повноцінний та якісний сон дітей. А це в свою чергу покращить їх настрій та стан здоров’я”, – наголосив голова однойменної з фондом партії Геннадій Лагута.