На Херсонщині продовжуються рейди COVID-патрулів на дотримання вимог карантину

Працівники поліції Херсонщини продовжують контролювати дотримання карантинних обмежень, пов’язаних з вірусом COVID-19. Правоохоронці постійно спілкуються з підприємцями та громадянами, роз’яснюють особливості законодавства, проводять профілактичні бесіди щодо методів і способів убезпечення від цієї хвороби.

Про це редакції Online НК повідомили у відділі комунікації обласної поліції.

Як розповів заступник начальника ГУНП у Херсонській області Денис Захарченко, з початку дії «червоної зони» адаптивного карантину правоохоронці перевірили близько 30 тисяч суб’єктів господарювання, серед яких пасажирський транспорт, торговельно-розважальні центри, заклади громадського харчування, промислової торгівлі та побутового обслуговування, спортзали, тощо. За цей час поліцейські за порушення ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення склали 200 протоколів та винесли 1839 адміністративних постанов.

Крім того, окрема увага поліцейських приділяється виявленню недостовірних COVID-сертифікатів та результатів ПЛР-тестів. Загалом на сьогоднішній день правоохоронці перевірили на справжність понад 11 тисяч відповідних документів.

Поліція Херсонщини закликає жителів області пам’ятати, що здоров’я всіх залежить від правосвідомості кожного та не користуватись послугами осіб, які реалізують підроблені сертифікати про вакцинацію та довідки про проходження тестування на COVID-19! Дотримуйтеся вимог карантину, вакцинуйтесь, носіть у приміщеннях та громадському транспорті маски чи респіратори та, за можливості, уникайте скупчень людей. Бережіть себе та рідних!