Вакцинування від COVID-19: влада Херсонщини звернулась до священнослужителів за допомогою

Голова Херсонської ОДА Сергій Козир зустрівся зі священнослужителями області різних конфесій, аби разом обговорити  важливість вакцинації від COVID-19.

“Нам потрібна ваша підтримка, аби залучити до вакцинації якомога більше населення області. Для своєї пастви ви є авторитетами, до думки яких дослухаються. Тому ми хочемо, щоб ви стали амбасадорами вакцинальної кампанії серед своїх вірян”, – наголосив очільник Херсонщини під час засідання ради церков та релігійних організацій при ОДА.

Вакцинація — це порятунок життя,- очільник Херсонщини під час зустрічі зі священнослужителями 

Головний державний санітарний лікар Херсонщини Юрій Ромаскевич розповів, що зараз статистика захворювання на COVID-19 в області стрімко зростає. Нещодавно на Херсонщині підтвердили два випадки захворювання штамом “Дельта”, який більше вражає молодь та дітей. Також він характерний важким перебігом хвороби.

“Ми маємо потужну зброю в боротьбі з пандемією – це вакцинація населення. Нам потрібно захистити ваших вірян, аби вони не опинилися на лікарняному ліжку. Вакцинація дозволить нам не закривати храми й припиняти богослужіння, однак парафіяни мають бути вакцинованими. Давайте разом зробимо так, аби наші люди були в безпеці”, – зазначив Юрій Ромаскевич.

Координаторка вакцинальної кампанії на Херсонщині Тетяна Корчевич наголосила, що всі вакцини, які використовують в Україні, є безпечними та ефективними, а це: Comirnaty/Pfizer-BioNTech, CoronaVac/Sinovac Biotech, AstraZeneca (Covishield, SKBio) та Moderna.

“Зараз наше завдання – створити колективний імунітет, аби розірвати ланцюг поширення хвороби. Для цього має щепитися від коронавірусу щонайменше 70% жителів Херсонщини”, – поділилася Тетяна Корчевич.

Для того, щоб усі охочі змогли щепитися, в області працюють:

  • 91 стаціонарний пункт вакцинації;
  • 32 мобільні бригади;
  • 10 центрів масової вакцинації;
  • 6 пунктів щеплення для осіб з тимчасово окупованого Криму.

За словами очільника Херсонщини, при необхідності, вірян може вакцинувати мобільна бригада. Вони приїдуть на місце та протягом декількох годин проведуть щеплення.

Вакцинуйся! Адже це рятує життя!