Херсонська обласна ТВК зібрала всі протоколи – підрахунок триває (відео)

Вчора, 2 листопада, Херсонська обласна територіальна виборча комісія отримала всі протоколи з виборів обласної та районної рад. Останніми о 17.30 здали протокол комісія з Каховки.

Про це Суспільному повідомив голова Херсонської обласної територіальної виборчої комісії Тарас Бузак.

“Ми будемо обробляти всі дані, потім буде визначення виборчих квот, після цього порахуємо ті партії, які пройшли і набрали 5% бар’єр, потім треба визначитись скільки депутатських місць, хто пройшов з територіального округу, хто з єдиного. Визначитись ми повинні до 6 листопада, скласти протоколи, чітко сказати скільки прийняли участь, які партії подолали 5% бар’єр, хто обраний депутатами”, – говорить Тарас Бузак.

Також 2 листопада протоколи сдала Херсонська міська виборча комісія. Про це Суспільному розказав голова Херсонської міської виборчої комісії Віталій Абрамов:

“Станом на 2 число ми опрацювали всі 160 протоколів, зокрема уточнених дільничних виборчих комісій по виборах депутатів обласної ради та по виборах депутатів Херсонської районної ради. Скарг не надходило і рішень судів теж не надходило. Встановлений законом строк, навіть раніше на один день передамо ці протоколи”.

Ольга Ляшенко.