Херсонські благодійники допомогли сільській громаді з ремонтом харчоблоку

У будинку стаціонарного відділення територіального центру Новоолександрівської сільської територіальної громади Херсонщини розпочався довгоочікуваний ремонт харчоблоку.

Плитка керамічна для підлоги та стін, спеціальний клей, шпаклівка, фарба водоемульсійна та інші будівельні матеріали допомогли придбати за кошти Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!”,  повідомляє Online НК з посиланням на інформацію в соціальній мережі.

Всього на ремонт харчоблоку благодійники виділили 20 тисяч гривень.

” Щиро дякуємо Благодійному Фонду Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” та голові однойменної з Фондом партії Геннадію Лагуті за підтримку. Наше звернення було розглянуто дуже оперативно. Лише 15 вересня ми звернулися до Фонду за допомогою і наразі отримали будівельні матеріали”, – ділиться директор Територіального центру надання соціальних послуг Марія Стогній.

“Оснащення, гігієна, комфортні умови в харчоблоках повинні бути на першому місці кожного закладу. Адже здоров’я і наших дітей, і людей похилого віку – це найважливіше. Наша команда продовжує марафон добрих справ! Будьте здорові!”,- наголосив голова однойменної з Фондом партії Геннадій Лагута.