Херсонські прикордонники стали на заваді незаконній вирубці дерев

Вже не перший випадок коли на Херсонщині прикордонники, виконуючи обов’язки покладені на Державну прикордонну службу України та здійснюючи в межах ділянки відповідальності контроль за збереженням природних ресурсів, виявляють осіб які здійснюють факт незаконної вирубки дерев.

Про це редакції Online Нова Каховка повідомив помічник начальника прикордонного загону – начальник прес-служби Іван Шевцов.

Так, під час патрулювання ділянки відповідальності, відділення «Строганівка» прикордонники виявили громадянина України, який  здійснював незаконну вирубку дерев бензопилою. За допомогою транспортного засобу українець намагався вивести приблизно до трьох кубів деревини типу тополя.

На місце виявлення протиправної діяльності військовослужбовці викликали представників Нацполіції та передали порушника правоохоронцям, адже в його діях вбачаються ознаки злочину передбаченого статтею 246 ККУ «Незаконна порубка лісу». Санкція цієї статті передбачає штраф від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.