Хто став депутатами Херсонської обласної ради: повний перелік обраних

6 листопада встановили результати виборів до Херсонської обласної ради. Всього обрали 64 депутати. Списки можуть бути не остаточними, адже деякі депутати балотувались до двох рад, отже, матимуть обрати раду.

Депутати обрані у виборчих округах (27) та в єдиному багатомандатному окрузі (37), повідомляє, kavun.city.

Отже, у виборчих округах перемогу здобули наступні 27 депутатів:

з/п

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) обраного депутата

Назва місцевої організації політичної партії,
від якої обрано депутата

1

Гордієнко Олександр Дмитрович

Херсонська регіональна організація Політичної партії “Партія Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!”

2

Черепаха Альберт Вікторович

Херсонська регіональна організація Політичної партії “Партія Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!”

3

Васильєв Юрій Михайлович

Херсонська регіональна організація Політичної партії “Партія Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!”

4

Рожков Юрій Геннадійович

Херсонська регіональна організація Політичної партії “Партія Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!”

5

Лугова Галина Леонідівна

Херсонська регіональна організація Політичної партії “Партія Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!”

6

Книга Олександр Андрійович

Херсонська регіональна організація Політичної партії “Партія Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!”

7

Махонін Вадим Миколайович

Херсонська регіональна організація Політичної партії “Партія Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!”

8

Співаковський Олександр Володимирович

Херсонська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

9

Бабич Олександр Володимирович

Херсонська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»

10

Рибалко Сергій Вікторович

Херсонська обласна організація Політичної партії «НАШ КРАЙ»

11

Киселевич Юрій Анатолійович

Херсонська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

12

Тулупов Олександр Васильович

Херсонська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

13

Ганжа Володимир Володимирович

Херсонська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

14

Романій Михайло Дмитрович

Херсонська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

15

Штанько Віталій Миколайович

Херсонська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

16

Стельмашенко Юрій Олександрович

Херсонська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

17

Карпук Весна Ігорівна

Херсонська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

18

Сінкевіч Анна Леонідівна

Херсонська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

19

Репілевський Едуард Вікторович

Херсонська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

20

Сорокунський Сергій Миколайович

Херсонська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВОЛОДИМИРА САЛЬДО»

21

Короленко Віктор Миколайович

Херсонська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”

22

Немерець Віталій Анатолійович

Херсонська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”

23

Коваленко Володимир Іванович

Херсонська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”

24

Ковальов Юрій Іванович

Херсонська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”

25

Бутрій Дмитро Стефанович

Херсонська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”

26

Самойленко Олександр Степанович

Херсонська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”

27

Александров Павло Анатолійович

Херсонська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”

Іще 37 обрані в єдиному багатомандатному виборчому окрузі:

 

з/п

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена), по батькові (за наявності) обраного депутата

Назва місцевої організації політичної партії,
від якої обрано депутата

1

Лагута Геннадій Миколайович

Херсонська регіональна організація Політичної партії “Партія Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!”

2

Овсепян Гамлет Ашотович

Херсонська регіональна організація Політичної партії “Партія Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!”

3

Гавренкова Вікторія Володимирівна

Херсонська регіональна організація Політичної партії “Партія Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!”

4

Царькова Анастасія Вікторовна

Херсонська регіональна організація Політичної партії “Партія Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!”

5

Мелконян Деренік Меснікович

Херсонська регіональна організація Політичної партії “Партія Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!”

6

Власов Юрій Валентинович

Херсонська регіональна організація Політичної партії “Партія Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!”

7

Хлань Сергій Володимирович

Херсонська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

8

Йосипенко Ігор Васильович

Херсонська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

9

Тарасова Наталія Олександрівна

Херсонська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

10

С’єдіна Ольга Валентинівна

Херсонська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

11

Салтиков Валерій Миколайович

Херсонська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

12

Пунгін Віктор Олександрович

Херсонська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

13

Одарченко Юрій Віталійович

Херсонська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»

14

Кістечок Олександр Дмитрович

Херсонська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»

15

Романенко Руслан Васильович

Херсонська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»

16

Левківська Марія Михайлівна

Херсонська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»

17

Архипова Ірина Олексіївна

Херсонська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»

18

Булюк Віталій Вікторович

Херсонська обласна організація Політичної партії «НАШ КРАЙ»

19

Дмитрук Микола Ілліч

Херсонська обласна організація Політичної партії «НАШ КРАЙ»

20

Сокур Ірина Володимирівна

Херсонська обласна організація Політичної партії «НАШ КРАЙ»

21

Межерицька Світлана Віталіївна

Херсонська обласна організація Політичної партії «НАШ КРАЙ»

22

Синенко Олександр Олександрович

Херсонська обласна організація Політичної партії «НАШ КРАЙ»

23

Чабан Вадим Іванович

Херсонська обласна організація Політичної партії «НАШ КРАЙ»

24

Устинов Єгор Олександрович

Херсонська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

25

Бобровська Діана Анатоліївна

Херсонська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

26

Збаровська Ірина Володимирівна

Херсонська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

27

Артющик Богдан Степанович

Херсонська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

28

Дроздік Сергій Миколайович

Херсонська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

29

Микитюк Денис Миколайович

Херсонська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

30

Волинець Тетяна Григорівна

Херсонська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВОЛОДИМИРА САЛЬДО»

31

Літвін Валерій Валерійович

Херсонська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВОЛОДИМИРА САЛЬДО»

32

Жаров Михайло Олександрович

Херсонська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВОЛОДИМИРА САЛЬДО»

33

Трубаєв Ігор Володимирович

Херсонська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВОЛОДИМИРА САЛЬДО»

34

Соболевський Юрій Валентинович

Херсонська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”

35

Репілевський Данило Едуардович

Херсонська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”

36

Гондарева Галина Вікторівна

Херсонська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”

37

Паламарчук Оксана Олександрівна

Херсонська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”