І будуємо, і асфальтуємо

исполком клумбаМайже три години без перерви засідав виконавчий комітет вчора, 25 серпня. Була розглянута ціла  низка питань із життєдіяльності міста.
По-перше, був заслуханий звіт щодо виконання програми економічного, соціального і культурного розвитку Нової Каховки у першому півріччі. Як підсумував міський голова В.Коваленко, життя вносить свої корективи у наші плани: якісь підприємства пішли в «тінь», перервалися зв`язки із Росією, хоча місто співпрацює із 19 країнами світу, Новій Каховці потрібні інвестиції, але гроші люблять тишу, тож доведеться ще почекати. І все ж у місті не скорочений жодний навчальний, лікувальний заклад, Нова Каховка допомагає поліклініці залізниці, місто чепуриться, будується і живе.
По-друге, про виконання фінансового плату за шість місяців прозвітували керівники КП – «Центральна міська аптека», «НК Екосервіс», «Основа».
Директор КП «НК УКГ» Ігор Дем, яненко розповів про результати перевірки підприємства фінінспекцією.
Як використовується комунальне майно відділами культури і туризму та освіти? Відповідь з цього питання членам виконкому надавали фахівець відділу земельних відносин та комунального майна О. Сухарєв разом із В. Івановою та О. Якубовою.
Члени виконкому винесли вердикт щодо планового контингенту учнів шкіл естетичного виховання на 2015-16 роки та батьківської плати за навчання. В.Іванова подякувала за те, що батькам пішли назустріч та не підняли вартість навчання дітей.
Позитивно була відзначена робота відділу капітального будівництва виконкому в особі керівника С.Гончаренко щодо освоєння коштів бюджету розвитку у першому півріччі.
На засіданні також був наданий дозвіл на проектування та будівництво, розміщення зовнішньої реклами, затверджений протокол засідання житлової комісії 20 серпня, розглянуто, як працює методичний кабінет міськради, встановлений режим роботи деяким закладам, надані дозволи на організацію сезонної торгівлі. Крім того, було затверджено 32 рішення щодо надання новокаховчанам матеріальної допомоги на лікування – в основному онкохворим та дітям.