Ігор Йосипенко: бюджет Новокаховської громади повинен бути збалансованим

Керівник сільськогосподарського підприємства «Злато Таврії», кандидат в народні депутати на проміжних виборах по 184 округу Херсонщини Ігор Йосипенко зустрівся з трудовими колективами Новокаховської громади.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на сторінку Ігоря Йосипенка у Фейсбук.

“Побував у Новокаховській громаді, яка в результаті адміністративно-територіальної реформи об’єднала навколо себе жителів населених пунктів, як міської інфраструктури, так і сільської. Це дало поштовх до нового розвитку, але водночас додало і проблем.
Так відрахування ПДФО від структурного підрозділу Херсонобленерго – Новокаховського РЕСу втрачено через зміну юридичної адреси на місто Херсон. А це близько 5 млн гривень. Ці кошти були вже заплановані в бюджеті громади на розвиток соціальної сфери, яка вже потерпає від різкого подорожчання енергоносіїв.
На зустрічі говорив про баланс відповідальностей різних рівнів влади, бо місцеві громади не повинні бути заручниками монополістів та недалекоглядних дій Уряду.
Бюджет Новокаховської громади повинен бути збалансованим.
Закликав всіх прийти на виборчі ділянки 31 жовтня, аби Нова Каховка мала нарешті свого обранця в стінах парламенту, який би співпрацював і з головою територіальної громади, і депутатським корпусом для розвитку.
УКРАЇНЦІ ПЕРЕМОЖУТЬ!”, – пише кандидат в народні депутати Ігор Йосипенко.