Ігор Йосипенко проводить зустрічі з виборцями 184 округу

Керівник сільськогосподарського підприємства «Злато Таврії», кандидат в депутати на проміжних виборах по 184 округу від політичної партії «Європейська Солідарність» Ігор Йосипенко продовжує зустрічатись з виборцями.

Вчора, 25 жовтня, зустрічі пройшли у Бериславському та Каховському районах. Про це повідомляє Online НК з посиланням на особисту сторінку Ігоря Йосипенка у Фейсбук.

“Потрібно на законодавчому рівні відкоригувати нормативно-правові акти, які б унеможливлювали сплату податку на доходи фізичних осіб та податку на прибуток не за фактичним місцем знаходження підприємства. Бо деякі ділки при владі з великих міст «вимивають» з бюджету наших громад вищезазначені податки через зміну юридичної адреси підприємства, – Ігор Йосипенко
Постійно проводжу зустрічі з жителями 184 виборчого округу на Херсонщині – Бериславського та Каховського районів. У результаті адміністративно-територіальної реформи утворено громади, які отримали чимало повноважень, а от щодо фінансового ресурсу, то держава ніяк не сприяє їх розвитку.
Великоолександрівська громада знаходиться далеко від обласного центру, тож проблеми доріг і транспортного сполучення є вкрай актуальною. Їх треба вирішувати спільними зусиллями, якщо ми хочемо, аби молодь залишалася жити в рідному краї. Осінь дарує чудові краєвиди, але незабаром зима, вона проявить й інші проблеми сільської місцевості. Їх можливо було б вирішити, якби зі створенням Великоолександрівської громади, а це відбулося в 2020 році, держава додала фінансового ресурсу, як це було заплановано з початку реформи. Але, на жаль, з дією уряду новоутворені громади отримали додаткові повноваження та нестабільність з цінами на енергоресурси.
Це несправедливо відносно мешканців сільської місцевості, адже працівники цих установ користуються благами місцевої громади – школи, садочки, зони відпочинку тощо,
а підприємства, які розташовані в громаді та на яких вони працюють, зареєстровані в інших містах, сплачуючи туди і податки.
Така ж ситуація і в селі Біла Криниця. Відразу видно, що проблемних питань в населеному пункті чимало, а от коштів для вирішення їх недостатньо. Щоправда, на їх території працює потужний елеватор, який міг би сплачувати податки до їхньої громади, якби юридична адреса була за місцем знаходження даного підприємства. Вважаю, держава повинна закріпити законодавчо: де функціонує підприємство, там воно повинно і сплачувати податки наповнюючи місцевий бюджет.
Люди щиро розповідають про свої проблеми, і вирішувати їх ми будемо спільно і системно”, – пише кандидат в народні депутати Ігор Йосипенко.

🇺🇦Українці переможуть!🇺🇦