Ігор Йосипенко привітав мешканців Херсонщини з Всесвітнім днем туризму

Хто із нас не любить подорожувати, відкривати для себе нові місця, насолоджуватися мандрівками та довгими поїздками? Людству здавна не сиділося на місці, адже жага до незвіданого завжди була йому притаманна.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише депутат обласної ради від політичної партії “Європейська Солідарність” Ігор Йосипенко.

27 вересня відзначається Всесвітній день туризму. Саме цього дня в 1970 році набув чинності Статут Всесвітньої туристської організації (UNWTO). Мета свята – популяризація туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти. Адже саме туризм у багатьох державах є основою наповнення бюджету.

Україна не є винятком – вона унікальна в цьому плані. Через пандемію на внутрішній туризм звернули увагу та зацікавились його розвитком.

Варто зауважити, що Херсонщина – надзвичайно багатий на культурні та історичні пам’ятки край, природа тут по-своєму прекрасна, а туристи так і їдуть сюди з усіх куточків країни! Херсонщина цікава і для іноземних туристиів.

Справжньою родзинкою є історико-культурна пам’ятка «Кам’янська Січ», що розкинулася на правому березі Дніпра. Це унікальне місце. Саме тут творилася перша у світі Конституція Пилипа Орлика, а також тут спочиває легендарний кошовий отаман Кость Гордієнко.

Хочеться, аби разом ми робили Херсонщину ще кращою та привабливішою! Вітаю зі святом мандрівників та всіх, хто працює у сфері туризму! Відкриваймо цей світ для себе щодня!