Ігор Йосипенко привітав жителів Херсонщини зі святами

14 жовтня в Україні ми відзначаємо День українського козацтва, День захисників та захисниць України та День Покрови Божої Матері. 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише депутат обласної ради від політичної партії “Європейська Солідарність”, кандидат в народні депутати на проміжних виборах по 184 округу Херсонщини Ігор Йосипенко.

“За часів Запорізької Січі свято називалося Козацька Покрова. З сивої давнини Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва, яке щиро вірило у її силу.
На нашій землі, а саме на Кам’янській Січі, Кость Гордієнко та Пилип Орлик свого часу записали перші права і вольності війська запорозького, які лягли в основу першої європейської Конституції.
Знаменно, що і 57-ма мотопіхотна бригада, яка базується в Новій Каховці, носить ім’я кошового отамана Костя Гордієнка, який покоїться саме тут.
Це зв’язок поколінь та утвердження незламного духу українського народу, який століттями виборював суверенітет держави, її самостійність.
Ми були на передовій, ми бачили у кожному погляді наших воїнів непереможний дух і віру в майбутнє України – незалежної і демократичної країни.
Ми гідні наших пращурів, які слідували своїм принципам і честі.
Дорогі захисники та захисниці нашої незалежної України!
Прийміть найщиріші вітання зі святом!
Бажаю міцного здоров’я, щастя та життєвих гараздів!
Нехай ваші родини будуть для вас джерелом натхнення і сил!
Нехай наша рідна земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!
Українці переможуть!”, – пише кандидат в народні депутати Ігор Йосипенко.