Ігор Йосипенко: селам Херсонщини потрібні інфраструктурні зміни

Вчора, 29 вересня, відбулась VIII сесія Бериславської районної ради, на якій виступив керівник сільськогосподарського підприємства «Злато Таврії», кандидат в депутати на проміжних виборах по 184 округу від політичної партії «Європейська Солідарність» Ігор Йосипенко.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на сторінку Ігоря Йосипенка у Фейсбук.

“Сьогодні взяв участь у роботі VIII сесії Бериславської районної ради.
На ній були розглянуті питання щодо результатів діяльності Бериславської окружної прокуратури на території Бериславського району за 6 місяців 2021 року, виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за підсумками першого півріччя 2021 року, виконання районного бюджету за перше півріччя 2021 року, прогнозу районного бюджету на середньо-строковий період 2022-2024 роки та інше.

Мав можливість розповісти про виконану роботу. З 2015 року, коли я вперше став депутатом Херсонської обласної ради, ми разом з нашою командою політичної партії «Європейська Солідарність», народним депутатом VIII скликання Іваном Вінником зробили чимало, аби громади змінювались та покращувався рівень життя людей.

Сума залучених коштів склала близько 92,9 млн. грн.

Разом з командою однодумців ми робили все, аби люди в громадах відчули зміни, покращували об’єкти соціального спрямування, заклади освіти та охорони здоров’я. Так, Качкарівська школа ввійшла в рейтинг кращих шкіл Бериславского району за результатами ЗНО, адже ми суттєво інвестували в її матеріально-технічну базу.

Базове підприємство Милівської громади «Злато Таврії», очільником якого я є, перерахувало податків до бюджету за 2020-2021 рр. близько 32 млн. грн., але хотілось би, щоб ці кошти використовувались ефективно, не закривались школи і ФАПи в сільській місцевості. Лише інфраструктурні зміни в громадах повернуть бажання молоді пов’язувати своє майбутнє з рідним краєм, створювати родини, жити і працювати там,
де вони зростали.

Саме співпраця та командна робота прокладають шлях до успіху!”, – пише кандидат в народні депутати.