Ігор Йосипенко: створення нових робочих місць та зайнятість населення – джерела поповнення бюджетів громад

Керівник сільськогосподарського підприємства «Злато Таврії», кандидат в народні депутати на проміжних виборах по 184 округу Херсонщини від політичної партії «Європейська Солідарність» Ігор Йосипенко продовжує зустрічі в громадах Бериславського району.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на сторінку Ігоря Йосипенка у Фейсбук.

“Мав нагоду поспілкуватися із жителями Новорайської громади.
Особистому спілкуванню з виборцями приділяю завжди велику увагу, бо життя в громадах повинно змінюватись, аби в селах звучав дитячий сміх, а в школах і ФАПах були молоді спеціалісти. Увагу приділив на зустрічі створенню нових робочих місць, зайнятості населення, працевлаштуванню молоді, а також поповненню місцевих бюджетів, бо це впливає на розвиток інфраструктури.
Два роки тому було створено Національний парк «Кам’янська Січ», важливий об’єкт для Бериславщини, адже його юридична адреса знаходиться у Милівській громаді – а це додаткових надходжень в бюджет близько 800 тисяч грн. Нацпарк «Кам’янська Січ» об’єднує території Милівської та Новорайської громад. Це 75 робочих місць для місцевого населення, а отже – зайнятість і поповнення бюджету.
Більше того, в найближчі роки близько 10 млн грн. з держави буде надходити за оренду земель до бюджетів Милівської та Новорайської громад.
Тому важливим є поповнення бюджетів місцевих громад, бо це кошти, які інвестуються у місцеву інфраструктуру”, – пише кандидат в народні депутати Ігор Йосипенко.