Ігор Йосипенко відроджує культурну спадщину Херсонщини

Високопільська громада Херсонщини тісно співпрацювала з депутатом  обласної ради від політичної партії «Європейська Солідарність» Ігорем Йосипенком.

Про це повідомив голова Високопільської громади у 2017-2020 рр. Руслан Застава у соціальній мережі.

«Наша громада тісно співпрацювала з обласним депутатом в частині лобіювання будівництва і ремонту доріг нашого району і громади з метою забезпечення нормальними проїзними шляхами і асфальтування доріг до адміністративних центрів. Це було успішно втілено в життя протягом двох років. Дуже вдячні Ігорю Васильовичу за допомогу.
Знаю Ігоря Васильовича як глибоко патріотичну людину, яка любить рідну землю, створює всі умови, щоб розквітав наш край, щоб наше населення пам’ятало свою історію. Також знаю його як засновника історико-культурної пам’ятки «Кам’янська Січ». Неодноразово був там особисто. На мою думку, Ігор Васильович є достойним кандидатом в народні депутати по нашому 184-му округу, адже дійсно є патріотом своєї держави. Напрямок його руху відповідає європейським цінностям.
Впевнений, що Ігорю Йосипенку вистачить сил і натхнення для того, щоб домогти нашій землі у відродженні інфраструктури сільської території, виведенні її на європейський рівень, відродженні культурної спадщини Херсонщини.
Закликаю своїх земляків прийти на вибори і проголосувати за Ігоря Васильовича! Голосуй за своїх!»

🇺🇦УКРАЇНЦІ ПЕРЕМОЖУТЬ🇺🇦