Ігор Йосипенко зберігає історичні традиції Херсонщини

У Бериславському районі відбуваються значні зміни як в інфрастуктурі громад, так і в збереженні історичних традицій, що дуже важливо для освітян і молодого покоління.

Про це повідомляє директор Борозенського опорного закладу повної загальної середньої освіти Любов Глоба в соціальній мережі.

«Лише двоє з усіх зареєстрованих кандидатів відвідали Борозенську територіальну громаду, для якої зараз надважливим є питання доріг. Дорога від Борозенського до обласного центру — єдина дорога, яка йде через село Милове. Цієї дороги фактично немає. Ми сподіваємося на того кандидата, який знає наш край і планує щось зробити. За період минулої каденції Ігор Васильович справді багато зробив для нашого Бериславського району. Мостові переходи — Новокаїрська і Милівська балок — зроблено завдяки його наполегливості. Для мене, як для освітянина, важливо, що він зберігає в Бериславському районі історичні традиції. «Кам’янська Січ» — туристичний центр, яким ми пишаємося. Це його заслуга. Всі заходи Ігор Йосипенко старається проводити там. Ми завжди зможемо звернутися до нього безпосередньо зі своїми проблемами.
Я закликаю кожного прийти на виборчу дільницю і зробити правильний вибір, аби ми змогли розвивати інфраструктуру нашої громади і нашого району. Голосувати треба за своїх!»

🇺🇦УКРАЇНЦІ ПЕРЕМОЖУТЬ🇺🇦